משלוח חינם ברכישה מעל 150 ש"ח

לרכישה טלפונית ושירות לקוחות: 09-9586845

הכירו את גאיה

Gaya Cosmetics הינו מותג איפור וטיפוח מינרלי שנולד בשנת 2010 מתוך חשיבה אמיתית על עור האישה. מוצרינו מיוצרים באיטליה ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי.

שנת לידה: 2010
ארץ לידה: איטליה
מוטו: היופי מתחיל מבפנים ועור הפנים הוא השתקפות ישירה של האור הפנימי הקיים בכל אחת ואחת
מדרש שם: מקור השם ביוונית הוא "אימא טבע"
כשרות: בעל תעודת כשרות והכשר לשימוש בשבת (למוצרים ספיציפיים)
זיקה לבעלי חיים: אף מוצר של גאיה לא נוסה על בעלי חיים

לאחר תחקיר מעמיק לגבי החומרים שחברות איפור וקוסמטיקה ברחבי העולם מכניסות אל תוך מוצריהן למדנו שישנם רכיבים רבים שאינם מיטיבים עם העור ועלולים בטווח הרחוק אף להזיק לו. מתוך ההבנה הזו והאמונה האמיתית שעור הפנים הוא אחד מהמשאבים היקרים ביותר שיש לאישה, חיפשנו אחרי הרכיבים היעילים ביותר הקיימים המצליחים בו זמנית גם לייפות את העור, לטפח אותו ולשמור עליו צעיר ורענן לאורך זמן. קו המוצרים הרחב של Gaya Cosmetics מתאים לכל סוגי העור, גם לנשים שלהן רגישות גבוהה במיוחד. בזכות הרכיבים הייחודיים שבהם מתאימים מוצרינו לכל סוגי האקלים ובייחוד לאקלים הישראלי החם והלח כיוון שהם מכילים מסנני קרינה טבעיים והנם בעלי יכולת עמידות לאורך זמן.

ליין האיפור המינרלי של Gaya Cosmetics עשוי 100% רכיבים טבעיים ביניהם מיקה (נציץ מהטבע בעל סגולות רפואיות), טיטניום דו חמצני (מסנן קרינה טבעי) ואבץ (סופג לחות ומרפא את העור), מוצרי האיפור המינרליים נטולי כימיקלים, פרבנים וחומרי בישום למיניהם.

ליין מוצרי הטיפוח של Gaya Cosmetics מועשר ברכיבים טבעיים המיטיבים עם עור הפנים- אפשר למצוא בו ויטמינים שהוכחו כיעילים בטיפול בעור, מינרלים עוצמתיים, שמנים, צמחים וחומצות שהסינרגיה ביניהם מגמישה את העור, מלחלחת אותו, שומרת על מרקמו ומטשטשת את פגעי הזמן.

אנו, ב-Gaya Cosmetics שואפים להיות תמיד בחזית המחקר והפיתוח של מוצרים בריאים לעור. כל זאת משום שאנו אוהבים את מה שאנו עושים, מאמינים במעשינו ורוצים לחלוק אותם.

מוצרי החברה:

  • נבדקים דרמטולוגית
  • היפואלרגניים
  • נון-קומודוגניים
  • בעלי מסמך Cosmetic Product Dossier ואישור משרד הבריאות
  • ידידותיים לסביבה
  • אינם מנוסים בבעלי חיים
  • בעלי תעודת כשרות
  • מוצרי אבקה מותרים לשימוש בשבת

 

A post shared by Gaya Cosmetics (@gayacosmetics) on

X